• 08.06.2026 19:19

У Ніжині чоловік збирався стрибнути з мосту

Чт, 29 Липня в 10:31

Днями на ніжинському вокзалі чоловік збирався стрибнути з мосту. 

Днями на ніжинському вокзалі чоловік збирався стрибнути з мосту. 

Таку картину зняв на відео, яке опублікував на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, Віталій Євтух (для перегляду відео перейдіть на сторінку).

На відео добре видно, що чоловік знаходиться у небезпечному положенні на зовнішній стороні пішохідного мосту через колії. Він тримається руками за перила. 

“Пригода завершилась благополучно…”Наш герой” знайшов попутчика і відправився на автовокзал. Зі слів, що можна було розібрати, — “нєраздєльонная любов””, – написав під відео свідок пригоди. 

MyNizhyn

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *