• 28.11.2021 02:25

Два нових автомобілі – для ніжинської швидкої допомоги

Ср, 27 Жовтня в 1:12

2 автомобілі марки VOLKSWAGEN Crafter отримала Ніжинська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги

25 жовтня міський голова Олександр Кодола з робочим візитом відвідав Ніжинську станцію екстреної  (швидкої) медичної допомоги.

В рамках зустрічі відбулася презентація та вручення  двох нових автомобілів марки VOLKSWAGEN Crafter  для швидкої допомоги, які були закуплені Чернігівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за кошти НСЗУ.

Автомобілі європейського рівня, які виготовляє ТОВ “Ксенко Авто Продакшн”. “Ці автомобілі оснащені медичним обладнанням від світових лідерів – Ferno, Weinmann, Zoll, Masimo, Nihon Kohden. Ці відомі виробники використовують технології, які полегшують роботу медиків та підвищують ефективність лікування пацієнтів.

В цих машинах використовуються спеціалізовані вібро- та звукоізоляційні матеріали, що забезпечує в медичному салоні необхідну медикам та пацієнту тишу. Три рівні освітлення з різними режимами, двозонне опалення, ергономічне розташування медобладнання.

У Ніжинській станції екстреної  (швидкої) медичної допомоги повністю оновлений автопарк, який є зручним як для лікарів під час надання екстреної допомоги, так і для пацієнтів.

Один автомобіль з обладнанням коштує 2,5 млн.грн.

За інф. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Їхав у причепі саморобного трактора: на Ніжинщині загинув чоловік
ДТП у Ніжині: винуватець утік з місця події
На даху магазину на Ніжинщині зимуватиме лелека

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *