
“Впевнений, що Ніжин повинен нарешті прокинутись та скинути зі своєї свідомості полуду, яка затьмарила розум довірливих ніжинців”, – заявив колишній мер Ніжина Анатолій Лінник в одному зі своїх відеозвернень. Далі відео:
Ствосовно даного відеозвернення ми адресовали прохання прокоментувати нинішньому очільнику міста Олександру Кодолі. Чекаємо відповідь.
Слідкуйте за подіями




