• 11.06.2026 18:31

Хворих на коронавірус у Ніжині стає менше

Вт, 30 Листопада в 1:03

Кількість хворих на коронавірус у Ніжині зменшилася. Таку тенденцію відмічають як серед стаціонарних, так і серед амбулаторних хворих.

Про це повідомили представники медичної галузі міста в ході сьогоднішньої оперативної наради.

Повідомляє Нежатин.

Зі слів генерального директора Ніжинської міськлікарні Олександра Костирка, протягом минулого тижня на коронавірус захворіло 179 осіб, серед них 12 дітей.

Летальних випадків – 7.

На ранок 29 листопада у міськлікарні перебуває 283 пацієнти, з ковідом – 85 осіб, з пневмонією – 15.

За добу поступило 3 пацієнтів з підтвердженим коронавірусом і 2 з підозрою.

На амбулаторному лікуванні з ковідом перебуває 245 хворих, контактних осіб – 1137 людей.

Усього з початку року на коронавірус у Ніжинській ТГ захворіло 5540 осіб.

Фото ілюстроване

Нежатин

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *