
У Ніжині стався черговий акт вандалізму. 29 листопада невідомі пошкодили огорожу спортивного майданчику для гри в футбол. Про це повідомляє директор МЦ “Спорт для всіх” Сергій Півень:
“Нажаль не витримала стороннього впливу огорожа спортивного майданчику за адресою вул. Прилуцька, 116-а. Зруйновано частину огорожі спортивного майданчику для гри в футбол. Мотиви скоєного незрозумілі!”


В цей же день відновили пошкоджену огорожу спортивного майданчика!


Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




