• 21.01.2022 13:43

«Незабаром ми почуємо власне радіо у Ніжині», — міський голова Олександр Кодола

Вт, 21 Грудня в 23:56

21 грудня, відбулася 18 сесія Ніжинської міської ради, по завершенню якої журналісти мали можливість поставити запитання міському голові Олександру Кодолі.

«Коли у Ніжині запрацює власне радіо?» — поцікавилися представники місцевої преси.

«Питання про створення власного радіо ми прийняли ще влітку, після ліквідації КП «Ніжинське телебачення». Воно вже не було телебаченням як таким багато років. Ми прийняли рішення створити комунальне радіо і на наступний рік закладаємо фінансування. Думаю, з січня запускатимемо його в роботу.

Я спілкувався з Нацрадою з питань радіо і телебачення. Сьогодні я підписав лист про резервування частоти для Ніжина. Думаю, вже в першому півріччі ми зможемо почути радіо у Ніжині – своє, власне, комунальне. «Ніжин FM” називається. Після Нового року визначимося з керівництвом, штатом. Необхідно створити матеріальну базу, придбати обладнання.

Я хочу, щоб радіо було цікаве: передавали новини, готували розважальні програми, де б могли виступати непересічні особистості – політики, спортсмени, культурні діячі, гості міста, яким є про що розповісти,  щоб звучала музика, вітання. Вважаю, у радіо по зрівнянню з телебаченням у Ніжині є перспективи: його можна слухати на ринках, в магазинах, маршрутках, власних автомобілях. Думаю, така сфера буде ніжинцям цікава. Крім того, вона не потребує таких великих витрат, як телебачення», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.  

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Скоро в Ніжині. Дмитро Нечай: “Через музику я пізнаю світ”
Ніжинський поліцейський Валентин Бойко: «Мені важливо щодня бути корисним людям, адже вони мені довіряють»
Кардіологічне і дитяче відділення в Ніжині функціонують

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *