• 14.06.2026 20:53

У Ніжинській лікарні рятують дитину, яка наковталася таблеток

Вт, 21 Грудня в 23:08

До Ніжинської міської центральної лікарні був доставлений хлопчик 2009 року народження, учень 6 класу, без свідомості.

Медики встановили діагноз «гостре медикаментозне отруєння препаратами». Як розповіла бабуся школяра, він наковтався таблеток. Наразі хлопчик знаходиться у реанімації, без свідомості, у тяжкому стані.

Журналісти Mynizhyn.com за коментарем звернулися до головного лікаря Ніжинської ЦМЛ Олександра Костирка, який повідомив, що дитину до лікарні привезли з сусіднього району. Лікарі борються за життя хлопчика. Стан –  середньої важкості. Жити дитина буде. 

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *