
Управління соціального захисту населення підтримало ініціативу міської ради і долучилося до створення святкової атмосфери в місті.
Так, на сьогоднішній оперативній нараді директор управління Валентина Кулініч повідомила про те, що і їхня будівля вже прикрашена ілюмінацією. Працівники придбали її власним коштом, зібравши суму 4 тис. гривень.
Святкова ілюмінація прикрашає 21 вікно, яке “дивиться” на вулицю Гоголя.
“Гарний приклад для інших установ!” – такі схвальні відгуки отримало повідомлення.
Було б гарно, аби й інші заклади підтримали цю ідею!
Фото ілюстроване
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




