• 14.06.2026 22:09

Ніжин: 21 вікно в Управлінні праці засяяло святковою ілюмінацією

Ср, 29 Грудня в 0:41

Управління соціального захисту населення підтримало ініціативу міської ради і долучилося до створення святкової атмосфери в місті.

Так, на сьогоднішній оперативній нараді директор управління Валентина Кулініч повідомила про те, що і їхня будівля вже прикрашена  ілюмінацією. Працівники придбали її власним коштом, зібравши суму 4 тис. гривень.

Святкова ілюмінація прикрашає 21 вікно, яке “дивиться”  на вулицю Гоголя.

“Гарний приклад для інших установ!” – такі схвальні відгуки отримало повідомлення.

Було б гарно, аби й інші заклади підтримали цю ідею!

Фото ілюстроване

Нежатин

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *