
24 грудня у Києві на Позняках проходив Новорічний турнір з боксу. Організатор – “NIKULIN BOXING SCHOOL” (Школа боксу Дмитра Нікуліна).
Брала участь у цьому турнірі команда Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Ніжинські юні боксери повернулися до рідного міста з такими результати:
1 місце: Соломаха Денис, Калюжний Давид.
2 місце: Олефіренко Максим, Максименко Артем. Та отримали Кубок за “Видовищні бої”. – про це розповів Сергій Панько – тренер з боксу КДЮСШ .
Вітаємо!


Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




