• 09.06.2026 10:54

Ніжинські юні боксери отримали Кубок за “Видовищні бої”

Чт, 30 Грудня в 0:23

24 грудня у Києві на Позняках проходив Новорічний турнір з боксу. Організатор – “NIKULIN BOXING SCHOOL” (Школа боксу Дмитра Нікуліна).

Брала участь у цьому турнірі команда Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Ніжинські юні боксери повернулися  до рідного міста  з такими  результати:

1 місце: Соломаха Денис, Калюжний Давид.

2 місце: Олефіренко Максим, Максименко Артем. Та отримали  Кубок за “Видовищні бої”. –  про це розповів Сергій Панько – тренер з боксу КДЮСШ .

Вітаємо!

MyNizhyn

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *