• 24.05.2022 02:55

На щойно відремонтованій об’їзній Ніжина знову зрізали вісім новеньких знаків.ВІДЕО

Пт, 28 Січня в 12:40

Зовсім нещодавно ТСН висвітлила проблему крадіжок дорожніх знаків. На жаль, початок сезону 2022 року на Чернігівщині відзначився зрізанням невідомими особами дорожніх знаків на щойно відремонтованій об’їзній Ніжина на дорозі Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин. В процесі зйомок відеосюжету були виявлені ще нові пошкодження – відкручений знак пішохідного переходу поблизу зупинки с. Ніжинське.

Також у січні зафіксована крадіжка восьми нових кілометрових знаків (встановлених тогоріч) зі стійками на дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів на ділянці зі 114 по 122 км між селами Козероги та Слабин.

Просимо місцевих жителів та автомобілістів не бути байдужими. Проявляти громадянську позицію, коли бачите несанкціоновані дії стосовно державного майна, оновленого спільним коштом платників податків. Обов’язково повідомляйте поліцію та Службу автомобільних доріг у Чернігівській області. Також корисними будуть дані про місця імовірного збуту металевих конструкцій, вкрадених з території дорожнього господарства.

Зникнення дорожніх знаків – це не лише матеріальні збитки для дорожнього господарства, а й загроза безпеці та життю людей. Вони встановлюються для організації руху транспорту та пішоходів, орієнтування у місцевості водіїв.

Спільними зусиллями збережемо відремонтовану трасу безпечною для усіх учасників дорожнього руху.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Попри війну: у Ніжині побралися комунальники Руслан і Ксенія
У Ніжині, в водоймі парку «Графський», виявили тіло чоловіка
Де сьогодні в Ніжині роздаватимуть хліб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *