• 09.06.2026 11:59

Зарплати медиків: чи отримали лікарі Ніжина обіцяне підвищення (Відео)

Ср, 2 Лютого в 12:32

Учора, 1 лютого, медики мали отримати підвищену зарплатню за січень. Указом президента мінімалка для лікаря має становити 20 тисяч, медсестри – 13,5 тисячі гривень. Однак у багатьох лікарнях не отримали взагалі жодної платні.

Головлікарі стверджують, що їхні рахунки порожні, і вони не знають свій бюджет на наступний рік. А щоб виплатити підвищену зарплату, їм доведеться звільняти персонал, заощаджувати на закупівлі ліків чи скорочувати медикам робочий графік.

Тож чи отримають лікарі обіцяне підвищення – у сюжеті ТСН.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *