
12 лютого юні борці з різних міст взяли участь у відкритому обласному турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та 2010-2012р., присвяченому 33-річниці виводу військ та пам’яті воїнів-інтернаціоналістів загинувших в Афганістані.
Турнір проходив у м. Мена. Команда клубу боротьби “ФРІСТАЙЛ” КСК “ГРОМАДА” Вертіївської ОТГ – юна, але досить сильна та з кожним змаганням впевнено рухається вперед. Вже не вперше вихованці клубу на чолі з тренером Сергієм Овсієнко привозять медалі та грамоти – повідомляє Mynizhyn.com. На турнірі борці показали гарні результати та здобули почесні призові місця. Емоції, борцівський дух та позитивний настрій залишаються надовго!
Юні чемпіони:
Срібло – Колесник Анна;
Бронза – Загородній Ростислав, Малаш Роман, Суярко Денис.
Вітаємо чемпіонів та тренера! Бажаємо успіхів, нових перемог та досягнень!




Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




