• 17.05.2022 17:46

Чи повністю Ніжин забезпечений інсуліном?

Вт, 12 Квітня в 22:00

Надала коментар з приводу даного питання заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грозенко Ірина Вікторівна: “Вся заявка, яку дав ніжинський ендокринолог Сидоренко О. В. виконана”.

Неозброєним оком помітно, що далеко не всі інсуліни, які потрібні людям, внесені до заявки. Згідно слів ніжинського ендокринолога Сидоренка Олександра Васильовича: “інсуліни є. Можливо, якогось конкретного і немає, але ми пропонуємо відповідну альтернативу.”

Журналісти Вкорінь теж навідалися до ендокринолога.

На вулиці 2022 рік, а враження наче якесь століття. Оскільки в коридорі, і навіть, на східцях величезні черги з людей. Зараз вік інформатизації і масово донести інформацію людям нічого не вартує. Але, ми продовжуємо створювати черги… На мою думку, лікарю все одно чи є в хворих інсулін чи ні… Оскільки, люди самі хотіли через Львів за допомогою Зуба В.О. отримати ліки, але Сидоренко став вставляти “палки в колеса” бюрократичними правилами, які з часом швидко змінювались. Тому маємо, що маємо. Людина, яка до нас звернулась отримала ліки 100 %. Питання: “чому не можна співпрацювати з людьми? Бути однією командою і боротись за життя хворих колективно? Адже ліки були на заході України, але потрібно було за ними їхати…”

Велика вдячність Зубу Валерію Олексійовичу за те, що завжди був на зв’язку та допомагав ніжинцям з ліками. А також Малишеву Кості за допомогу хворим.

Євген Ткаченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Ситуація з пальним в Україні та Ніжині зокрема
Важлива інформація для Ніжинців з приводу державної гуманітарної допомоги
На війні загинув колишній ніжинський студент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *