• 17.05.2022 17:16

В Ніжині на один магазин менше торгує алкоголем

Сб, 23 Квітня в 18:12

В групі Стоп-Рагу була серія публікацій з приводу продажу алкоголю в нашому місті. Ніжинці в особисті повідомлення скидали адреси магазинів, де продають алкогольні напої. Відразу після останньої публікації матеріалів нам в редакцію ВКОРІНЬ зателефонував начальник поліції О. Чепурний та поцікавився деталями.

Сьогодні в результаті успішно проведеного рейду спільно з ніжинською поліцією вилучили з продажу 100 одиниць слабоалкогольної продукції в одному з ніжинських магазинів.

Позавчора нам повідомила жителька міста про те, що саме біля цього магазину скупчується велика кількість нетверезих людей, оскільки там продають алкоголь. Даний факт заважає ніжинці нормально пересуватись по вулиці з дітьми.

Нагадаємо, в Ніжині діє заборона на продаж алкогольних напоїв. Всі адреси, які нам скидали в особисті повідомлення були передані у відповідні органи. Тож чекаємо на перевірку і сподіваємось, що в місті запрацює закон про заборону продажу алкогольних напоїв на повну силу або дозволять торгувати офіційно.

Згідно слів поліцейського, всі правопорушення, які потрапляють до них відпрацьовуються. Тому тим, хто бореться з продажем відповідних напоїв не потрібно кричати у соціальних мережах, а потрібно звертатися до поліції, зазначив поліцейський Олександр.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Ситуація з пальним в Україні та Ніжині зокрема
Важлива інформація для Ніжинців з приводу державної гуманітарної допомоги
На війні загинув колишній ніжинський студент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *