• 17.05.2022 17:43

В Ніжині відбудеться благодійний виступ гурту «Кредо»

Сб, 7 Травня в 19:02

Вже завтра, в неділю в Ніжин приїздить молодий Носівський гурт «Кредо». Виступ відбудеться 8 травня о 12:00, біля корпусу медичного коледжу, що на Гоголівській. Продовжуємо знайомити вас з цим музичним колективом. А саме з волонтерською діяльністю їх у воєнний час. Для цього ми поспілкувались з учасниками гурту «Кредо»:

Після успішного концерту в рідному місті, зібрані 19 000 грн. було повністю використано для забезпечення одного із взводів ЗСУ (точних даних зі зрозумілих причин, не можемо назвати). 

Через декілька днів гурт “Кредо” організовує спільно з Носівською Молодіжною Організацією та її лідером/волонтером Багіною Іриною два виступи у місті Чернігів для підрозділів Збройних Сил України та підрозділу Нацгвардії України. 

Поїздка була дуже емоційною. Коли доводиться грати для людей, які бережуть наш мирний сон і пережили багато жаху війни, емоції б’ють через край. Дівчата навіть не могли стримати сльози під час виконання деяких пісень. Це були сльози вдячності, суму, горя та радості одночасно.

Гурт став першим, хто приїхав до міста-героя Чернігова з музичним виступом. Вдячності воїнів не було меж, всюди намагались нагодувати, напоїти кавою або чаєм. В місті було зіграно 3 концерти за один день, і кожен виступ був ще більш емоційним за попередній.

“Кредо” розписувались на бронежилетах, зробили багато фотографій з окремими бійцями а також з усіма присутніми на концерті. Також відвідали брата вокалістки Анастасії Гузь, який теж захищає наш мирний сон в Чернігові.

“Дуже боляче було дивитись на розбиті і розтрощені домівки, на готель “Україна” і пусті вулиці, але ми віримо в те, що наша свобода в надійних руках наших прекрасних і незламних захисників” – згадують учасники гурту.

Ще не оговтавшись від важкої та насиченої поїздки, учасники вийшли на зв’язок з воїнами, які знаходяться на Ізюмському напрямку, для забезпечення їх потреб. Мета гурту зібрати кошти на військовий монокуляр, тактичний військовий перископ та інші приладдя для ефективного ведення бойових дій та збереження життів наших воїнів.

Зараз гурт “Кредо” готується до виступу в місті Ніжин, який відбудеться 8-го травня о 12:00 годині на вулиці Гоголівська, біля медичного коледжу. 

Учасники гурту закликають ніжинців не ігнорувати сигнали повітряних тривог, під час них, виступ буде перервано і продовжено вже після відбою тривоги.

Спілкувався Євген Ткаченко

Схожі записи

Ситуація з пальним в Україні та Ніжині зокрема
Важлива інформація для Ніжинців з приводу державної гуманітарної допомоги
На війні загинув колишній ніжинський студент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *