• 17.05.2022 16:11

Ніжинський музей природи відновив роботу: приходьте на екскурсію

Сб, 14 Травня в 2:37

Музей природи Приостер’я як відділ Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського відновив екскурсійну роботу. За травневі дні безоплатно у музеї побували ті, хто любить природу, хто вже не вперше відчиняє двері природничого відділу. Тепле спілкування, позитивні емоції – це враження, які отримують й екскурсанти, й співробітники.

Любима категорія відвідувачів – діти. Жваві, допитливі й не подумайте, що з ними легше чи простіше. Ось до прикладу, запитання учня 4 класу Данила: «Скільки пройшло часу до виникнення перших живих організмів? Що сталося з астероїдом, який впав на Землю в епоху динозаврів? Чи правда, що зникнення динозаврів стало поштовхом для розвитку ссавців? Який розмах крил у гігантської бабки меганеври?».

Ми дискутували про причини вимирання мамонтів, про зовнішню відмінність мамонтів та сучасних слонів. Знайшли у чому полягає відмінність зубного ряду травоїдних й хижих ссавців. Маленька чотирирічна Єва цікавилася мешканцями підводного царства прісних водойм. А Софійка спробувала себе у ролі екскурсовода, хоча поки що лише одного експонату.

Є відвідувачі – живе музей, адже створені експозиції стають промовистими, коли їх споглядають відвідувачі. Працюємо щоденно. Відволічемо всіх відвідувачів від сумних думок. У нас Ви отримаєте цікаву інформацію про природу нашого рідного краю. Дякуємо всім за теплі слова у книзі відгуків і пропозицій.

Лариса ТАРАСЕНКО, завідувачка відділу Музей природи Приостер’я НКМ ім. І. Спаського

Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського

Схожі записи

Ситуація з пальним в Україні та Ніжині зокрема
Важлива інформація для Ніжинців з приводу державної гуманітарної допомоги
На війні загинув колишній ніжинський студент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *