• 30.05.2024 01:59

Хто в Ніжині може отримувати стоматологічні послуги безкоштовно

Пт, 3 Червня в 3:00

В соціальних мережах ходить багато балачок про те, хто може отримувати стоматологічні послуги безкоштовно. Ситуацію прокоментував та розповів про графік роботи директор комунального некомерційного підприємства “Ніжинська міська стоматологічна поліклініка” Олександр Ігнатюк:

“З 2020 року підприємство згідно державної реформи переведено на платні послуги. З 2020 року люди можуть безкоштовно лікуватись тільки при наданні ургентної допомоги(стан, який загрожує життю та здоров’ю) та діти. За ці послуги підприємство отримує компенсацію від ЗСУ у розмірі 123 гривні за дитину, тому люди мають розуміти, що по цим пунктам вони можуть отримувати безкоштовну допомогу. Також є підтримка місцевої міської ради це програма “Турбота”. По якій покриваються послуги тільки по протезуванню для пільгових категорій, які перелічені в цій програмі. До них належать: інваліди ВВ, учасники ВВ та члени сім’ї загиблих та померлих ВВ, інваліди АТО, ООС і учасники революцію Гідності. Ці категорії можуть отримати послуги зубопротезування безкоштовно. Всі інші категорії населення – за кошти.

З 1 червня підприємство повернулось до повноцінної роботи як було і до війни. Підприємство буде працювати з 8.00-16.15 це прийом буде у лікарів. А в 17.00 підприємство буде закриватись, але, навіть, в період загострення бойових дій біля нашої громади, підприємство все одно працювало, не зупинялось не на день і надавало допомогу. Ми хочемо повернутись до стабільного графіку, щоб люди могли повноцінно приходити та отримувати допомогу.”

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На сцені було гаряче: у Ніжині відбувся благодійний концерт
На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *