• 29.05.2024 08:38

Ніжинський редактор отримав відзнаку

Сб, 4 Червня в 13:06

6 червня День журналіста. З нагоди свята сьогодні вітали працівників медіасфери Чернігівщини. Голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус на сторінці у фесбук повідомив – “Хотів би просто зібрати редакторів газет з громад з приводу прийдешнього професійного свята. Та сьогодні лише кілька вітальних слів, решта — про те, як бути далі.

Війна підкосила всіх.

Друковані ЗМІ на півночі Чернігівщини — чи не єдине джерело правдивої інформації. Адже українське телебачення там не ловить. І це вже інше важливе питання. Тож наші «районки» — це не просто ЗМІ, це помічники в інформаційній безпеці.

Серед викликів: вчасна доставка преси у села. Дякую, Olena Doroshenko та редакторам за готовність до компромісів; фінансування. Друковані видання наразі втратили левову частку надходжень — нема реклами.

Раніше в поміч була обласна програма з висвітлення. Із зрозумілих причин вона, як багато інших, заморожена. Та ми шукатимемо шляхи: питання співпраці з газетами підійматиму на Раді громад. Дякую за щиру розмову. Нам потрібна Перемога! На інформфронті зокрема! — йдеться в дописі

Серед відзначених представників медіа Чернігівщини, редактор Ніжинської міської газети «Вісті» та сайту «Nizhyn.city» Валерій Кичко. Отримав Подяку Голови Чернігівської обласної військової адміністрації.

Вітаємо!

уезд

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Загинули за Україну: на Чернігівщині попрощалися з двома Захисниками
Працівників Чернігівського драмтеатру викликали до ТЦК та СП: деякі вже на військових навчаннях
На Чернігівщині чоловік під час сварки поранив жінку з рушниці, – поліція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *