• 29.05.2024 07:55

Додатками цього ніжинця користуються майже всі містяни

Вт, 7 Червня в 19:21

В умовах війни дуже важко уявити життя без різноманітних сервісів, які б нас оперативно сповіщали  про стан справ в Ніжині. Сьогодні  напишемо про ніжинського програміста Андрія Кедрова. Андрій позаштатний айтішник Ніжинської міської ради,  автор  програм, без яких нам важко уявити сьогоднішнє життя. Передусім це додатки по працездатності об’єктів критичної інфраструктури(наявність води, світла в місті),  анонімний  чат-бот звернень до Національної поліції та Муніципальної варти, сервіс для волонтерів, повітряна тривога та багато інших корисних  ресурсів. 

Моя співпраця з Андрієм почалася в перші дні війни, коли був дефіцит з готівкою, оскільки гроші у більшості містян, якщо й були, то були на картці. Я звернувся з проханням написати додаток про те, щоб можна було відстежувати ті магазини, де існує безготівковий розрахунок. Була проведена колосальна робота, але, на жаль, тоді  лише одиничні ФОПи пішли   на співпрацю.

За словами Андрія, прикро, коли людина просить написати додаток, програміст робить, керуючись благородною метою, а потім ним не користуються через якісь причини. Адже для написання якісного продукту потрібен час та зусилля, особливо, коли робота йде на волонтерських засадах. Часом, ми не усвідомлюємо той обсяг роботи, користуючись кінцевим продуктом. А за ним часом стоїть багато безсонних ночей та зіпсоване здоров’я.

«Нещодавно робив додаток про реєстр гуманітарної допомоги. Адже хотілося, щоб всім людям вистачило і всі отримали стільки скільки потрібно і ніхто не отримав зайвого. Цю програму писав декілька днів, оскільки захворів, але розумів, що цей продукт вкрай потрібен людям»,- додає Андрій

Майже кожного дня ми чуємо повітряну тривогу та чекаємо сигналу про її відбій. Ніжинський програміст контролює ці сигнали, щоб вони були оперативними, а ми з вами були обізнані та знаходились у безпеці.

«Жителям міста та вимушеним переселенцям, які переїхали до нашого міста я хочу побажати, щоб ця війна закінчилась нашою перемогою, і щоб від нашого додатку сповіщення приходили лише інформативні, про важливі речі в нашому місті, а не про повітряні тривоги.»,- бажає Андрій.

Спілкувався Євген Ткаченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *