• 21.05.2024 20:20

На Чернігівщині влада та військовослужбовець посперечались: теробороні не готують їсти

Чт, 9 Червня в 2:57

Всі розуміють, що своїх бійців потрібно годувати за будь-яких умов. Подія трапилася в Ічні. В результаті непорозуміння чиновника з військовим: військовим не готують їжі. Про це пише Ічнянська міська рада:

“Офіційна інформація! З 25 лютого по 01 травня поточного року силами та за рахунок Громади було організовано та забезпечено безперебійне харчування всієї роти охорони та Прилуцьких тероборонівців, які були прикомандировані до Ічнянської роти охорони, загалом понад 150 чоловік.

Харчування відбувалося на базі навчального закладу, у зв’язку з чим працівники школи отримували заробітну плату в повному обсязі, оплачувалися комунальні послуги та спожита електроенергія, знову ж таки, за рахунок місцевого бюджету.Рота охорони ПЕРЕЙШЛА на ДЕРЖАВНЕ забезпечення продуктами харчування ТІЛЬКИ із 02 травня 2022 р., однак приготування їжі залишилось в обов’язках працівників школи. В кінці травня заступник командира з морально-психологічного забезпечення роти охорони Коломієць Сергій Михайлович пише заяву до прокуратури та поліції про розкрадання з метою наживи гуманітарної допомоги, яку він нібито побачив на зберіганні у морозильній камері навчального закладу. За логікою пана Коломійця – «розкраденим» він називає те, що зберігається в морозильних камерах харчоблоку закладу освіти!!! Тобто, продукти зберігаються, а в своїй заяві Сергій Коломієць це називає «розкраданням з метою наживи на гуманітарній допомозі». Питання: яке відношення військовослужбовець Коломієць С.М. має до зберігання продуктів в закладах освіти та в якому стані він писав ці заяви?! Реагуючи на відвертий наклеп Коломійця С. М. та щоб убезпечити працівників навчального закладу від подальших брехливих заяв, з 03.06.2022 було припинено приготування їжі для роти охорони та 1-го відділу Прилуцького РТЦК та СП в місті Ічня .”

Дану подію прокоментував ічнянський громадський активіст Ігор Денисенко:

“ШОК !!!Перечитав пост на сторінці міськради про те, що з 3 червня 2022 міськрадою було вирішено припинити приготування їжі для військовослужбовців, котрі забезпечують охорону територій громади під час воєнного стану. З тексту розумію, що єдиною причиною припинення приготування їжі стало непорозуміння між представниками міськради та заступником командира підрозділу, який нещодавно звертався з заявою до правоохоронних органів. Очевидно владі не сподобалась принципова позиція офіцера, тому вони вирішили «віддячити» усьому підрозділу в такий спосіб. З першого дня війни та й сьогодні, органи місцевої влади по всій території України, волонтери, представники бізнесу, громадяни всіляко сприяють військовослужбовцям, підтримують матеріально та морально. Не тому, що цього вимагає якийсь Закон, а просто за покликом серця. Це найменше, чим можемо висловити свою повагу та подяку тим, хто нас захищає як на лінії фронту так і за місцем проживання, адже всі військовослужбовці, незалежно від дислокації виконують єдине завдання – захист Країни.Чесно кажучи, мені дещо незручно після такого перед військовиками, бо в цивілізованих суспільствах прийнято вважати, що влада діє від імені та в інтересах народу.Гадаю, що в даному випадку вчинком влади рухала не позиція більшості, а саме емоції та інтереси однієї, а можливо й декількох осіб. Вони просто АБІДЄЛІСЬ.”

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

NYT: Україні не запропонують вступити до НАТО на липневому саміті – проти дві важливі країни
Загинув захисник з Бахмача
Ніжинець торгував зброєю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *