Потрібно вчитися шукати позитив та позбуватися емоційних гойдалок, щоб очікування такої бажаної перемоги не було довгим і у відчаї.
Робити те, що маємо робити. Найперше, ми повинні прийняти реальність такою, якою вона є. Не зосереджуватися на негативних новинах із фронту, але і не думати, що ще 2-3 тижні – і перемога. Від невиправданих очікувань ми впадаємо у смуток. Тож працюйте, живіть тут і зараз, не відкладайте похід у перукарню чи зустріч з друзями на «після війни».
Дозувати споживання інформації. Не потрібно весь час скролити стрічку заради пошуку новин щодо ситуації на фронті. Візьміть собі за правило не брати телефон до рук і не читати новини одразу як відкрили очі. Дайте своєму мозку змогу прокинутися, проведіть усі свої звичні ритуали і вже тоді, коли ви здатні тверезо оцінювати ситуацію, заходьте у новини.
Достатньо спати та правильно харчуватися. Не нехтуйте здоровим способом життя. Нестача сну підвищує тривожність, не дає відновитися нервовій системі – як результат ще більші хвилювання і підвищення збудливості. Переїдання, як і дуже суворі дієти, створюють велике навантаження на нервову систему. Якщо напередодні ви з’їсте корисну вечерю і ляжете спати вчасно, то вранці позитив знайти буде легше.
Підвищити гормони радості. Важко шукати позитив у житті, якщо ваш організм забув, що таке гормони радості. Заняття спортом, танці, рухливий відпочинок допоможуть вам підвищити рівень ендорфінів. Час, проведений із родиною або обійми з котиком піднімуть рівень окситоцину. Споживання яєць, бананів, авокадо, листової зелені, сиру і морепродуктів приведе в норму рівень серотоніну, і ви почуватиметеся щасливішими.