• 20.05.2024 19:19

Загинули в один день під час виконання бойового завдання: на Ніжинщині прощалися із трьома Героями

Сб, 18 Червня в 23:25

17 червня, у Бобровиці провели в останню путь трьох земляків – солдата Гатченка В’ячеслава Петровича, солдата Дяченка Сергія Петровича та старшого солдата Неволіна Вадима Юрійовича. Всі вони – уродженці Чернігівщини та бойові побратими, які загинули за свободу рідного краю та Незалежної України.

Гатченко Вячеслав народився 16 червня 1975 року. Закінчив Чернігівський педагогічний інститут за напрямком «фізичне виховання». У березні цього року він долучився до оборонців Чернігівщини на посаду стрільця, аби разом з земляками захищати рідний край від ворожої навали.

Дяченко Сергій народився 28 липня 1975 року. Мав три вищі освіти та працював приватним підприємцем. До оборонців Сіверщини він також долучився у березні, аби на посаді командира взводу пліч-о-пліч з побратимами давати гідну відсіч загарбнику.

Разом з ними на захисті нашого краю був і Неволін Вадим. Народився він 30 березня 1965 року. За освітою – юрист, до 24-го лютого працював начальником виконавчої служби в місті Ніжин.

Нажаль, 15 червня під час виконання бойового завдання з захисту суверенітету та територіальної цілісності України Вячеслав, Сергій та Вадим загинули…

Вчора рідні та близькі провели їх в останню путь у рідному місті. Прощання з загиблими Захисниками відбулося на центральній площі, а поховання — на місцевому кладовищі.

Слава загиблим Героям!
Спочивайте з миром…

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *