• 21.05.2024 19:41

Григорій Ковтун: “Загрози наступу на Ніжин на сьогоднішній день немає”

Ср, 22 Червня в 23:10

Останніми днями по Ніжину серед людей можна почути чутки, щодо начебто нового наступу ворожих військ з Півночі. Називають дату 24 червня. Чому ці чутки з’явилися і на чому ґрунтуються?

Він повідомив, що наразі жодної інформації про якісь ворожі сухопутні операції в Чернігівській області немає.

“На ранок, 22 червня інформації, щодо наступу на Ніжин немає. Якщо дана ситуація буде розгортатися і буде чітке бачення рф спроб перетинів нашого кордону з Півночі, нам повідомлять спеціальні служби”.

В той же час Григорій Ковтун зазначив, що це не привід розслаблятися, бо постійно існує велика загроза ракетних ударів.

“Єдине – існує небезпека ракетних ударів, про це не варто забувати. Прохання до людей, аби вони не нехтували повідомленнями повітряної тривоги, особливо у густонаселених містах, таких, як Ніжин, Бахмач, Носівка і т. п.”.

Також він повідомив, що якщо хтось із мешканців міста чи району бачить українську техніку, то це звичайна військова передислокація, яка може бути зумовлена різними причинами. I пам’ятаймо, що ні в якому разі не можна ані писати про переміщення українських військових, ані фотографувати їх. 

“Ми працюємо у штатному режимі. Звісно, що потрібно бути готовим до будь-яких ситуацій. З однієї сторони, гарно, що люди підготовлені, але різні чутки не завжди на користь, не потрібно панікувати, а варто дізнаватися інформацію тільки з офіційних джерел. Наші військові несуть службу на визначених наказом позиціях. Місто та район  під обороною. Все робиться на благо нашої неньки України. – зазначив очільник ніжинської районної військової адміністраії”.

Дай Боже всім нам миру і здоров’я! Все буде Україна! 

MyNizhyn

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *