• 25.06.2022 06:27

Польща вкотре підтримала нашу громаду: ніжинські заклади отримали генератори та медичне оснащення

Чт, 23 Червня в 7:46

У ці нелегкі часи, які переживає нині наша країна, ми особливо цінуємо кожну допомогу, кожну підтримку. Це дійсно важливо і необхідно.

22 червня, міська влада Ніжина, представники галузі освіти та медицини міста зібралися на території простору “Кольорове життя”, або розподілити допомогу, яку Ніжин отримав від Фонду міжнародної солідарності Польщі в Україні.

Повідомляє Нежатин.

Цей фонд ще до війни, разом з міською владою, втілив у життя не один проєкт. Простір “Кольорове життя” та соціальний хаб – одні з таких.

У складі міжнародної технічної допомоги, яку розподілили сьогодні – 20 генераторів, 17 дефибріляторів, підставки для крапельниць, турнікети, аптечки.

Це дороговартісне медичне оснащення передали установам, які цього потребують: це медичні заклади нашого міста, сімейні амбулаторії, школи, територіальний центр.

На сьогоднішній день пологовий будинок і міська лікарня мають потужні генератори, а сьогодні завдяки Фонду міжнародної солідарності Польщі в Україні, отримали й інші.

Міський голова Олександр Кодола висловив слова вдячності нашим міжнародним партнерам і підкреслив: “Наша команда активно працює над тим, щоб залучати різні види допомоги до Ніжина. Першочергово це для ЗСУ, потім – шкіл, дитячих садків, лікарень, які мають повноцінно функціонувати, адже наше основне завдання – це життєзабезпечення міста. Щиро дякуємо Польщі і всім нашим міжнародним партнерам, це і Латвія, і Великобританія, і США, а також колегам із Західної України! Разом, всією громадою, працюємо на наші спільну перемогу!”.

Заступник міського голови Ірина Грозенко зазначила: Для нас представники цього фонду – не просто друзі. Це – наші сестри та брати!”.

Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 8 генераторів – відтепер кожна сімейна амбулаторія Ніжина забезпечена альтернативним джерелом живлення.

Територіальний центр – 2 генератори.

Галузь освіти – поки 6, втім, як було зазначено, є домовеність, що з часом фонд доставить ще декілька генераторів навчальним закладам.

Дефибрилятори розподілили таким чином: 4 – пологовому, міській лікарні – 10, Центру первинної медико-санітарної допомоги – 1 упаковка і 2 шт.

У складі отриманої допомоги з Польщі ще є 30 підставок для крапельниць: 10 – пологовому, 20 – міськлікарні.

Турнікети – 100 міськлікарні.

Аптечки 2 ящики – у міськлікарню.

Решту медичного оснащення (шприци, крапельниці, інші медичні препарати) – передали міській лікарні.

Представники медицини та освітньої галузі висловили щирі слова вдячності польським партнерам за підтримку нашої громади.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї Ніжинщини отримали гуманітарну допомогу
У Ніжині добігають кінця роботи по облаштуванню РАЦСу
Батьки учнів Ніжинської школи №10 підготували приміщення під укриття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *