• 27.03.2025 06:51

​​​​5 порад, які допоможуть приймати правильні рішення

Ср, 3 Серпня в 14:44

​​​​5 порад, які допоможуть приймати правильні рішення

Щоденно ми стикаємося із проблемами вибору та прийняття правильного рішення. Як полегшити муки вибору та навчитися у стислі терміни приймати правильне рішення?

Ранок вечора мудріший. Часто проблеми, які звечора здаються катастрофічними, вранці на свіжу голову сприймаються легше і знаходяться шляхи вирішення. Річ у тому, що в темну пору доби вмикається творче та емоційне сприйняття світу, а на ранок – повертається раціональне мислення.

Нотатки. Якщо вагаєтеся між декількома шляхами – розпишіть розвиток кожного з них. Для початку зверніться до старого доброго методу – плюсів та мінусів двох рішень. Далі уявіть, що ви обрали одне з них. Яким буде ваше життя? Що буде далі? Які труднощі можуть виникнути у зв’язку з цим? І потім так само пропишіть протилежне рішення. Таким чином ви зможете раціонально зважити всі можливі наслідки та обрати те, що підходить вам більше.

Досвід минулого. Ми часто забуваємо про досвід минулого і знову й знову проходимо одні й ті ж кола пекла. Тож аби в майбутньому було легше, аналізуйте кожну ситуацію, коли ви помилилися і відкладайте в пам’яті, як потрібно було зробити. Коли знову доведеться приймати рішення – подумайте, чи не було раніше схожих ситуацій і яке рішення тоді виявилось правильним.

Зовнішні фактори. Часто на прийняття рішень впливають фактори, яким ви можете не надати значення. Тому перед тим, як приймати рішення, оцініть ситуацію – наскільки ви голодні, втомлені, роздратовані тощо. Спробуйте нейтралізувати ці фактори, змінити обстановку, щоб ніщо не впливало на вас та ще раз подумати.

Достатність часу. Намагайтеся викроїти достатньо часу для прийняття рішень. Адже поспіхом можна не оцінити всі плюси та мінуси і піти хибним шляхом.

Психологія

Схожі записи

Прийняла душ і облисіла: відпустка на Балі залишила жінку без волосся (ФОТО)
Звичка ходити в туалет «про всяк випадок» шкодить здоров’ю
У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *