• 26.05.2024 17:51

Благодійна екскурсія історичним середмістям Ніжина

Вт, 30 Серпня в 23:16

27 серпня, в рамках заходів Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського, присвячених 31-й річниці Незалежності України, було проведено благодійну екскурсію історичним середмістям Ніжина.

Шляхом реєстрації, за попередньо представленою Google-формою, було сформовано групу з близько 30 учасниківмістяни, гості та вимушені переселенці із зони бойових дій. Екскурсанти дізнались чимало цікавих фактів про історію та культуру, діяльність видатних особистостей нашого міста.

Приємним та корисним завершенням пішохідної екскурсії стало те, що поглибити свої знання усі охочі мали змогу, завітавши до відділу «Музей історії Ніжина» НКМ ім. І. Спаського, де ознайомились з виставкою фотоколажів Ніжина кінця ХІХ – початку ХХ століття (автор – фотохудожник Олександр Нікітка).

Відвідувачі отримали можливість пройнятися духом різних епох.

Нагадуємо, що кожен, хто цікавиться історичною спадщиною Ніжина, може замовити екскурсію середмістям, звернувшись безпосередньо до наукових співробітників за адресою: вул. Батюка, 14, або за телефоном +380977595019 (Роман). Чекаємо всіх і кожного!

Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського

УЕЗД

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *