• 25.04.2024 17:07

Ніжин передав бійцям ЗСУ вже 16-й автомобіль

Ср, 19 Жовтня в 14:15

Війна триває, наші захисники боронять Україну і продовжують йти у наступ, повертаючи наші землі. Мужність, сила духу і прагнення перемоги в українських воїнів є, але потрібне ще і потужне матеріальне забезпечення. Одним із необхідних на фронті є автомобілі, які дуже часто рятують життя нашим бійцям і забезпечують їх мобільність.

У Ніжині багато волонтерів, як і по всій Україні. Ніжинська міська рада також постійно допомагає ЗСУ. Сьогодні, 19 жовтня, на площі Франка у Ніжині військовим передали вже 16-й автомобіль.

Позашляховик придбали за 5,5 тис. доларів. Кошти на автомобіль зібрали шляхом добровільних внесків працівників міської ради (170 тис. грн), також пішли кошти зібрані під час онлайн-велопробігу, кошти від підприємців Ніжина, кошти, які зібрали вихованці Ніжинської дитячої хореографічної школи, діти-волонтери та на благодійному концерті у сквері Лисянського.

Автомобіль навантажили речами від волонтерів, окопними свічками, медом, консервацією, смаколиками та дитячими поробками, які наші воїни на передовій тримають поруч з іконами.

Міський голова Ніжина Олександр Кодола передав ключі від позашляховика нашим воїнам і подякував за захист нашої землі, нашої рідної України.

Своєю чергою, бійці подякували за надану допомогу і розповіли, які жахи і яка темрява панує на передовій. «Це можна зрозуміти й відчути тільки побувавши там», — каже воїн.

Нашим захисникам на фронті дуже непросто і ми маємо підтримувати їх чим можемо. Не забуваймо і підтримуймо ЗСУ!

Слава Україні! Героям Слава!

uezd.com.ua 

Схожі записи

У Ніжині вандали викрали саджанці магнолій
Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *