• 12.04.2024 20:17

Коли в домівках ніжинців підключать опалення: названо дату

Чт, 20 Жовтня в 23:11

Незважаючи на бойові дії та атаки російських військ, більшість областей України готові до опалювального сезону на зиму 2022 та 2023 років, щоб підключитись до тепла за графіком. Нагадаємо, нещодавно, міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов анонсував попередньо, коли у будинках мешканців України включать опалення.

За його словами, соціальні установи дев’яти регіонів, такі як лікарні та пологові будинки, частково вже почали підключати до теплопостачання. Так урядовець заявив в ефірі всеукраїнського телемарафону. 

Яка ситуація у Ніжині

В нашому місті також опалювальний сезон має розпочатися вже цього тижня.

Сьогодні, 20 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради прийняли рішення «Про початок опалювального сезону 2022-2023 pp. на території Ніжинської територіальної громади».

Повідомляє MYNIZHYN.com

«Товариству з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі» та товариству з обмеженою відповідальністю «КРАТО-НТ» розпочати надання послуг з теплопостачання, Ніжинському відділенню Акціонерного товариства «Чернігівгаз» та Ніжинському району електричних мереж Акціонерного товариства «Чернігівобленерго» розпочати надання послуг з газопостачання та електропостачання для опалення з 20 жовтня 2022 року:  в установах, організаціях, закладах, підприємствах, школах,  дитячому будинку-інтернаті, житловому фонді територіальної громади усіх форм власності незалежно від типу споживання паливно-енергетичних ресурсів» – йдеться у рішенні.

Сьогодні, 20 жовтня, мають подати теплопостачання до медичних закладів міста, потім, згідно графіку, будуть запускати всі котельні міста.

Планується, що за декілька днів у всі домівки ніжинців подадуть тепло.

Фото з мережі

MyNizhyn

Схожі записи

Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн
Боронив місто, а потім долучився до ЗСУ: в Ніжині поховали бійця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *