• 25.04.2024 16:16

Шахраї видурили у чернігівки 120 тисяч гривень, пообіцявши «легку роботу в Інтернеті»

Чт, 3 Листопада в 23:36

Днями до поліції звернулася 25-річна чернігівка, яка повідомила, що невідома особа під приводом працевлаштування заволоділа її коштами у сумі майже 120 тисяч гривень.

Потерпіла пояснила поліцейським, що в Інтернеті побачила оголошення про «легку роботу в онлайн режимі». Вимоги до майбутніх кандидатів були досить прості: вік від 20 років, жіноча стать, наявність мобільного телефону з доступом до Інтернету.

Чернігівка зацікавилася пропозицією, після чого їй написав невідомий, який представився «менеджером» однієї з всесвітньо відомих компаній з продажу товарів. Незнайомець надіслав жінці посилання на сайт, де вона створила власний електронний кабінет нібито для продажу товарів в онлайн режимі (речей домашнього вжитку, одягу тощо).

Умовою працевлаштування було спочатку поповнити свій «баланс» на сайті хоча б на невелику суму, щоб нібито «закупити товар». Роботодавець запевнив потерпілу, що ця сума швидко повернеться їй з прибутком. Чернігівка погодилася і відправила на сайт 150 гривень, після чого в кінці робочого дня отримала 200 гривень. Жінка ще двічі поповнювала «баланс» на такі ж невеликі суми і щоразу отримувала свій «відсоток від продажів», після чого вирішила заробити більше.

Потерпіла взяла кошти в кредит в кількох установах та відправила на рахунок незнайомця загалом близько 120 тисяч гривень. Однак після цього зв’язок з «менеджером компанії» зник, а її сторінку було заблоковано. Ні «прибутку з відсотком», ні відправлених коштів потерпіла вже не отримала. Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулася по допомогу до поліції.

Нині поліцейські розшукують причетного до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження.

Джерело: Челайн

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Воїн із Шостки, який проходив лікування на Чернігівщині, Віталій Шумей заговорив
Врятував 14 життів: Захисника з Чернігівщини нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ
Під храмом на Чернігівщині оселилися змії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *