• 21.04.2024 21:34

Ніжинський драматичний театр запрошує на прем’єру нової вистави

Сб, 12 Листопада в 1:02

Дорогі глядачі! ПРЕМ’ЄРА!

16 листопада 2022 р. о 18.00 запрошуємо Вас на виставу за твором Павла Ар’є ”Слава героям”, режисер-постановник — н. а. України Алла Соколенко.

«Слава героям»

В одній лікарняній палаті шпиталю ветеранів, життя зводить воїна УПА – Остапа та червоноармійця – Андрія. Лікування переростає в палатні баталії, адже старі душевні рани вояків починають ятрити з новою силою, і кожен має свою позицію, свою правду, і колись зробив свій власний вибір…

Зараз давня тема протистояння між воїнами УПА та червоноармійцями набула нової актуальності, адже знову чорна тінь нависла над Україною, і прийшов час розібратися з «білими плямами» на сторінках нашої історії. Зрада, корумпованість, роз’єднаність та наша слабкість призвели до того, що нині синам та дочкам України доводиться гинути за українську державність, свободу та самовизначення нації. І хочеться вірити, що на прикладі прозріння і покаяння героїв нашої вистави, у багатьох наших громадян після 24 лютого 2022 року – початку повномасштабної війни, кардинально змінилася думка — хто дійсно є ким у нашому суспільстві, і в нашій країні, і які цінності кожен із нас сповідує. І заради світлого, радісного, а головне, вільного майбутнього наших нащадків необхідно бути сильними, згуртованими, нероздільними, і, найголовніше – бути патріотами вільної України не зважаючи на те, чиї пращури де жили і воювали. Бо бути дійсно українцем – це звучить гордо і відповідально.

Наразі, з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції в будівлі театру, працівниками закладу вживаються УСІ необхідні ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ, зокрема: регулярне проведення дезінфекції внутрішніх приміщень, температурний скринінг на вході до театру, обмеження кількості людей у театральному приміщенні, забезпечення дотримання санітарної дистанції при розташуванні глядацьких місць у театральній залі в шаховому порядку та інші профілактичні заходи.

В театрі є сертифіковане бомбосзовище.

Продаж квитків ведеться за попереднім бронюванням телефонами:(066) 636 58 98, (073) 077 92 13, 2-51-55.

Додаткова каса театру працює на першому поверсі універмагу «Прогрес»

Ніжинський академічний український драматичний театр ім.М.Коцюбинського

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн
Боронив місто, а потім долучився до ЗСУ: в Ніжині поховали бійця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *