• 12.04.2024 21:27

​​​​GLAD: як бути завжди в ресурсі

Вт, 22 Листопада в 21:12

Це одна із кишенькових практик майндфулнесу, яка навчає помічати хороші моменти, виявляти вдячність й проживати радість щодня. Практика складається з 4 кроків.

G – gratitude — вдячність. Подумайте за що ви сьогодні можете подякувати. Підходять навіть такі прості речі, як їжа чи вода, дах над головою чи кілька прочитаних сторінок книги.  

L – learning — навчання новому. Відзначте одну нову річ, про яку ви  дізналися. Це може бути будь-який факт, щось  про себе або про іншу людину. Наприклад, зрозуміли те, що перевтомились або помітили, що біля дому розцвіли квіти. 

A – accomplishment — досягнення. Згадайте одне досягнення, яке зробили сьогодні. Можливо це будуть навіть якісь дрібниці: підлили вазони, випили склянку води вранці чи просто виспались. 

D – delight – захоплення. Пригадайте, що сьогодні подарувало вам сміх, радість чи зворушення. Для прикладу: захід сонця, обійми коханої людини або звичайний жарт. 

Специфіка цієї практики в тому, що вам не потрібні особливі умови чи багато часу. Ви можете її використовувати на роботі, по дорозі додому, в машині чи миючи посуд, адже вона займає усього кілька хвилин.

Саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *