• 25.04.2024 17:07

Мер британського міста Гаррогейт зустрілася з представницями Ніжинської громади

Пн, 28 Листопада в 1:50

Днями пані мер міста Гаррогейт Victoria Oldham зустрілася з представницями Ніжинської громади: Бобіковою Поліною — ученицею Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради та її мамою Наталією.

Ніжинки передали пані Вікторії листа від міського голови Ніжина Олександра Кодоли з пропозицією про встановлення партнерських відносин між нашими містами.

Гаррогейт — місто, що знаходиться у Північному Йоркширі, Англія. Воно відоме як туристичний центр. У 2013 році місто було визнано «найщасливішим місцем для життя» у Великій Британії.

З початку російської агресії проти України мешканці міста підтримали Україну та розгорнули потужний волонтерський рух, а також прийняли багатьох біженців з України.

Представницям нашого міста був організований теплий прийом, під час якого вони розказали про Ніжин та понад 30 днів, проведених в оточенні, пані меру Гаррогейта. Міс Вікторія Олдхем висловила свою зацікавленість у започаткуванні співпраці між Гаррогейтом та Ніжином та зазначила, що у майбутньому наші міста можуть стати побратимами.

Однією з пропозицій британської сторони є також організація культурних обмінів між нашими містами. Тож сподіваємося, що незабаром наше місто матиме ще одного партнера у Великій Британії та сердечно дякуємо пані Вікторії Олдхем за прийом для представниць нашого міста і готовність до співпраці з Ніжином.

За інформацією Ніжинської міської ради

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

У Ніжині вандали викрали саджанці магнолій
Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *