• 26.01.2025 18:14

Пішохідно-велосипедний міст відремонтували та знову відкрили для відвідувачів

Пн, 19 Грудня в 4:52

Пішохідно-велосипедний міст відновили та знову відкрили для відвідувачів. Ремонтували споруду після того, як 10 жовтня улюблену локацію киян та гостей міста частково пошкодила російська ракета.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

“Від сьогодні можна знову гуляти нашим пішохідно-велосипедним мостом. Його відкрили після ремонтних робіт і оновлення. Замінили всі 18 пошкоджених підлогових склопакетів. А також – 143 перильних скла. 57 з них були повністю зруйновані, 86 – пошкоджені внаслідок ракетної атаки 10 жовтня”, – зазначив мер Києва.

Відновили й перила та троси, натягнуті вздовж мосту.

Окрім того, працівники “Київавтошляхмосту” ще раз обстежили опори споруди, систему освітлення та відеоспостереження. Прибрали сніг і нанесли протиожеледні матеріали на покриття мосту.

“Тож, один із наших символів незламності знову радо чекає на киян та гостей столиці”, – підкреслив Віталій Кличко.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

У Києві зросла кількість загиблих після нічної атаки рф
Вирішив привітати подругу з днем народження: у Києві затримали молодика, який запустив феєрверк. Фото
У Києві жінка дістала вирок за вбивство власного кота. Вона викинула його з восьмого поверху

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *