• 13.01.2025 10:20

Мер Ніжина взяв участь у купівлі автівки нашим захисникам

Пт, 30 Грудня в 22:33

Ще три автівки під кінець року придбали для наших захисників. І вже сьогодні, 30 грудня, одна із них вирушила на передову. Це вже 22-га автівка, яку влада міста передає на лінію фронту.

Цього разу позашляховик Mercedes ML придбали спільним коштом: половину вартості авто зібрали родини захисників, решта – це особисті кошти міського голови Олександра Кодоли та секретаря міської ради Юрія Хоменка та підприємців, які входять у волонтерське об’єднання при Ніжинській міській раді.

Авто вирушить до 54 бригади 163 батальйону. Ще дві автівки, які вже придбані, наразі прямують з-за кордону в Україну і, в перші тижні нового року, будуть передані для 163 батальйону.

Дружини захисників, які безпосередньо приймали участь у зборі коштів на авто, особисто подякували міській владі за допомогу у придбанні позашляховика, висловивши слова вдячності за те, що всі ми разом допомагаємо ЗСУ наблизити Перемогу.

Ніжинська міська рада

Схожі записи

У Ніжині нетвереза водійка намагалася відкупитися від патрульних: пропонувала 10 тисяч гривень
У 40-річного мешканця Ніжина вдома знайшли пів кілограма коноплі
На Ніжинщині планують висадити п’ять гектарів дуба: що відомо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *