• 24.04.2024 19:24

Туристка: Прага – це кохання з першого погляду❤️

Пн, 6 Лютого в 1:10

Поки кордон для більшості українців закритий, ми будемо писати враження туристів від відпочинку. Впевнені, що Перемога вже скоро та не за горами розвиток туризму в Україні. Сьогодні вкотре з нами поділиться спогадами Олена Блінова:

Одна з перших моїх поїздок була до Чехії із заїздом до Польщі. Потім я відвідувала Чехію ще 6 разів. Найніжніше місто, що нагадує тортик зі збитими вершками, було Карлові Вари.

Прага – це кохання з першого погляду❤️. Дуже красиве місто, дуже затишне і спокійне, незважаючи на натовпи туристів. Були там у жовтні і мрію повернутися туди наприкінці весни чи влітку, щоб гуляти вдосталь, не боятися замерзнути і побачити Прагу зеленою та сонячною 🌞)

Можу дати пораду – взувайте зручне взуття або беріть його з собою) Є ще варіант – шопінг) Але краще підготуватися. Я примудрилася поїхати в чоботях на шпильках ))) Перша пішохідна екскурсія відбила у мене назавжди полювання, красуватися на підборах там, де можна і потрібно багато ходити, інакше ви просто ризикуєте не побачити краси або створити проблеми своїм ніжкам. Усьому має бути своє місце. Зате я здобула безцінний досвід і нову пару кросівок)))

Дуже раджу не обмежуватись лише столицею Чехії, а поїздити нею. Карлові Вари, Ческі-Крумлов, Кутна-Гора і вся ця країна – це насолода атмосферою та архітектурою.

Чехія гарна, душевна, романтична. Я не зустрічала жодної людини, яку вона залишила байдужою. Одне з тих місць, куди хочеться повертатися.

Хочете поділитись своєю історією відпочинку – пишіть нам на телеграм.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Враження туристки від Відня. Фото
Туристка: Шрі-Ланка. Іноді шлях в 30 км займає пів дня
Турист: “Острів, де всі жителі щиро радіють життю попри повсюдну бідність”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *