• 26.03.2025 10:12

На Ніжинщині встановлюють автономні системи освітлення пішохідних переходів

Чт, 4 Травня в 8:32

Такі роботи розпочали у Бахмачі.

Це дасть можливість не тільки освітлювати місця пішохідних переходів у темну пору доби, а й привертати увагу водіїв блимаючим сигналом при наближенні до них, а саме: для того, щоб водій за кермом авто здалеку бачив перехід та самого пішохода.

Вартість послуги зі встановлення 8 одиниць автономних систем освітлення пішохідних переходів у місті становить 708 500 гривень.

Ці освітлювальні прилади, що працюють на сонячній енергії, встановлять на перехрестях, пішохідних переходах біля навчальних і медичних закладів та у найбільш людних громадських місцях у місті.

Наразі роботи тривають. Сподіваємося, що освітлення переходів дозволить підвищити рівень безпеки дорожнього руху та зменшити кількість ДТП.

За матеріалами Бахмацька Міськрада

Схожі записи

На Ніжинщині під колесами потяга загинув чоловік
На Чернігівщині чоловік вбив через ревнощі товариша та втік до столиці
У Ніжині нетвереза водійка намагалася відкупитися від патрульних: пропонувала 10 тисяч гривень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *