• 24.04.2024 19:04

​​​​7 помилок, які можуть коштувати вам кар’єри

Пн, 12 Червня в 17:15

Ми всі помиляємось, але деякі помилки важче виправити, і результаті саме вони найбільше впливають на нашу кар’єру. Переконайтесь, що ви не припускаєтеся цих небезпечних кар’єрних помилок.

У вас немає кар’єрних цілей. Коли ми не знаємо, куди рухаємося, то навіть досягаючи цілей компанії, почуваємося, ніби наша роботи не має сенсу. У такому випадку варто зробити паузу і приділити час стратегії свого розвитку — проаналізувати власні навички, таланти і прагнення та розробити чіткий кар’єрний план.

Ви загрузли в робочій рутині. Можливо, вас цілком влаштовує заробітна плата, але бракує колишньої залученості та енергії. Якщо ви не хочете, щоб це вплинуло на вашу кар’єру, то маєте з’ясувати, у чому причина вашого невдоволення, і продумати, що з нею робити.

Ви безсистемно змінюєте місця роботи. Постійно змінюєте роботу без будь-якої послідовності чи логіки? Ви можете занапастити свою кар’єру, якщо постійно починатимете все спочатку без жодного розуміння, як це узгоджується з вашими довгостроковими цілями.

Ви не маєте команди, яка вас підтримає. Досвід і компетенції — це дуже важливо, але якщо ви прагнете підніматися кар’єрними сходинками, намагатися зробити усе самостійно — помилка.

Ви обмежуєте своє коло спілкування. Нові контакти можуть бути надзвичайно корисними, особливо коли ви плануєте свій наступний кар’єрний крок, тож варто постійно продовжувати розширювати свій нетворк.

Ви перестаєте інвестувати в себе. Коли ви припиняєте пушити себе, щоб продовжувати навчатись  і професійно зростати, ви ризикуєте втратити свою цінність як співробітника. 

Ви спалюєте за собою мости. Ми живемо у тісному світі, де все і всі взаємопов’язане, тому ваша репутація — понад усе. Якщо ви незадоволені поточним станом речей і вирішили рухатися далі, врахуйте, що шанси рано чи пізно зустріти тих же людей по роботі — достатньо високі.

BE IN PROGRESS

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *