• 20.05.2024 18:11

Ніжинський міський пологовий будинок допустив порушень майже на 4,7 млн гривень

Нд, 16 Липня в 10:21

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію  фінансово-господарської діяльності Комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський пологовий будинок» Ніжинської міської ради за період з 01.01.2019 по 28.02.2023.

 У період фінансування закладу за рахунок медичної субвенції встановлено факти надання медичної допомоги у плановому порядку особам інших адміністративно-територіальних одиниць без відшкодування витрат з бюджету цих громад на суму понад 3 млн грн.

 Крім того, встановлено низку порушень на суму майже 0,3 млн грн, пов’язаних із нарахуванням та виплатою заробітної плати працівникам Підприємства, через завищення посадових окладів, зайве нарахування та виплату заробітної плати, безпідставне нарахування та виплату заробітної плати за час відпусток та компенсації за невикористані відпустки.

 Також Підприємством протягом січня – жовтня 2021 року  проведено оплату постачальнику ТОВ «ЕКОТЕХНОІНВЕСТ» вартості спожитої електричної енергії за ціною більшою, ніж передбачено тендерними документами, на суму 0,1 млн грн.

 Установлено й інші порушення, а саме: оплата підрядникам завищених обсягів та вартості будівельних робіт, безпідставне списання палива, зайва оплата коштів за надані послуги з харчування.

 Про результати ревізії поінформовано Ніжинську міську раду.

 Матеріали ревізії передано до Чернігівської обласної прокуратури.

Пресслужба Управління Північного офісу

 Держаудитслужби в Чернігівській області

Джерело

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *