• 21.05.2024 19:46

ГРОМАДСЬКІ ВБИРАЛЬНІ У ЦЕНТРІ НІЖИНА – ЗРАЗОК ЧИСТОТИ ТА ОХАЙНОСТІ

Пт, 28 Липня в 9:59

ГРОМАДСЬКІ ВБИРАЛЬНІ У ЦЕНТРІ НІЖИНА – ЗРАЗОК ЧИСТОТИ ТА ОХАЙНОСТІ: чи не варто очікувати зростання ціни за послуги

Є теми, які у суспільстві прийнято обходити стороною. Вони, так би мовити, надто делікатні. Але існувати без певних речей не може жодна людина…

Сьогодні хочеться добре слово сказати про дві громадські вбиральні, розташовані у центрі Ніжина: одна – на вул. Яворського, інша – на вул. Батюка.

Дуже приємно відвідувати такого типу приміщення, якщо в них чисто та охайно. Тут зроблено гарний ремонт: на стінах і підлозі – кахель, на підвіконнях – вазони з квіточками, встановлено сучасну сантехніку, пластикові вікна. На жаль, не кожна вбиральня може таким похизуватися.

За чистотою та порядком стежать працівники вбиралень. Загалом їх четверо – по двоє на вбиральню: Надія Іллівна Пєхова, Алла Борисівна Сердюк, Катерина Михайлівна Сидоренко та Ольга Миколаївна Антошко. Працюють позмінно, два дні через два.

Жіночки завжди доброзичливі, усміхнені. Залюбки підтримують будь-яку розмову, що розпочинає клієнт.

Біля вбиралень також завжди чистенько. Працівниці прибирають прилеглу територію, на вул. Яворського ще й за клумбою доглядають.

Обов’язок працівниць – забезпечити безперебійну роботу вбиралень, адже в центрі міста завжди повно людей. Це не тільки ніжинці, а й гості міста.

За словами працівниць, за день послугами вбиралень користуються до двох сотень людей. Дуже багато клієнтів буває тоді, коли поруч, на площі Франка, формуються туристичні автобуси. Або діти їдуть на змагання чи відпочинок.

Відвідуваність місць загального користування від пори року не залежить. А от від негоди – так, бо центром прогулюється менше людей.

За 10 років з моменту відкриття цих вбиралень з’явилися постійні клієнти. Серед них – працівники установ та організацій, які розташовані поруч, адже не всім дозволено відкривати в історичній частині Ніжина місця загального користування.

Попри війну та економічну нестабільність в країні приємно дивує вартість за послуги у вбиральнях – три гривні.

Ми вирішили запитати у заступника начальника комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” Андрія Гомоляки, чи не варто переглянути ціну за вхід.

Андрій Олексійович категорично відкинув ідею щодо підняття вартості послуг: “Громадські вбиральні – це соціальні об’єкти, за допомогою яких нам вдається підтримувати чистоту у місті, покращувати сервіс для жителів Ніжинської громади. Тому ми робитимемо все можливе, щоб ціни не зросли. Інакше доглянуте місто поступово перетвориться на засмічене, чого допустити не можна”.

Автор: журналіст Nizhyn Post Вероніка Грицова
Фото автора

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *