• 26.05.2024 17:30

Обличчя Громади Ніжина: Тетяна Бублик

Пн, 31 Липня в 16:01

Ставлення до дитини — міра духовної гідності людини. Саме таким девізом керується нова героїня рубрики Обличчя Громади Ніжина Тетяна Бублик.

«Директор навчально-виховного закладу – це відповідальність за освітнє та духовне виховання кожної дитини» – запевняє Бублик Тетяна Володимирівна, директор Ніжинської гімназії № 14.

Пані Тетяна розпочинала свою педагогічну кар’єру з посади педагога-організатора, потім працювала вчителем української мови та літератури, заступником з виховної роботи, а згодом титанічними зусиллями та кропіткою роботою це привело до директорської посади.

Які були ваші перші думки стосовно такої важливої місії, як директорська?

 • Я навіть уявити не могла. що кар’єрні сходинки приведуть мене на посаду директора гімназії, у якій я ще дитиною навчалася, а потім працювала багато років поспіль. Звісно не завжди було легко, щось на початку не вдавалося. Можливо такі нюанси є і зараз, але доля цього закладу мені не байдужа, я прагну робити все, щоб зробити комфортним та сучасним заклад для наших дітей.

Я люблю працювати з молоддю, тому юність для мене це: енергійність, креативність, сучасність.

🔰Які ваші погляди на виховання?

 • Не традиційні методи виховання – вдале сьогодення, а позитивна та реалізована молодь – наше щасливе майбутнє..
  Коли на твоїх очах з малечку росте нова особистість, більше цінується час. Зазираючи глибоко у свою душу приходить розуміння швидкоплинності часу, ти розумієш, що приділена частинка твого часу, буквально все життя для цієї малечі. Тому хотілося б розповісти про успіхи нашого дошкільного підрозділу 14 гімназії.

🔰Цікаво послухати стосовно дошкільного підрозділу. Як вам практика відкриття подібного закладу?

 • Безумовно це дуже цікава ділянка роботи. Дітки, що закінчують підрозділ потім вступають у нашу гімназію. І це приємна новина для нас, ми приділяємо увагу та цінуємо кожного, тому раді новим членам родини. Займаються нашими дітлахами найкращі вихователі, вони уважні професіонали, що весь свій педагогічний хист використовують у роботі з дошкільнятами.
  Також слід зазначити. що гімназія з 2019 року здійснює перевезення дітей з сіл поблизу Ніжина, тобто забезпечує освітніми послугами всіх бажаючих, а це 22 особи.

🔰Чи відчуваєте ви підтримку у своїй діяльності та ввіреного вам закладу?

 • На жаль, повномасштабна агресія внесла свої корективи і в нашу діяльність зруйнувавши всі плани. Варто зазначити, що без підтримки місцевої влади наш дошкільний заклад припинив би свою діяльність.

🔰Як змінилося ваше життя та взагалі буденність гімназії після початку повномасштабного вторгнення?

 • Багато хто не знав, як діяти, єдине, що було мені зрозуміло, треба згуртуватися та заспокоїти кожного. Колектив бачив мою впевненість та зосередженість, це допомагало триматися на плаву всім нам.

У перший день повномасштабного вторгнення деякі діти прийшли до школи, дякуючи Богу, за допомогою кваліфікованого психолога нам вдалося їх заспокоїти. Перші пів року, коли не було дітей, у серці відчувалася порожнеча та сум. Коли вперше, за такий довгий термін, почали приходити вихованці дошкільного підрозділу, ми відчули безмежну радість. Ці посмішки надавали сил йти вперед.

🔰Чи відрізняється мирне сьогодення від воєнного?

 • До війни ми регулярно відзначали свята, так би мовити, «родинні дні», де батьки мали можливість відвідувати заняття, колективно займатися спортом, навіть ходити до їдальні з дітьми, тобто більше часу проводити разом. Міжнародний День сім’ї 15 травня ми святкували родинами. Збиралися на території закладу, проводили спортивні змагання. варили кашу, а у ввечері дружньо та смачно вечеряли. Після повномасштабного вторгнення все змінилося.

Дітям вкрай не вистачало спілкування та контакту з однолітками, тому ми влаштовували тематичні вечори.
Наприклад захід «У стилі 90-х» підняв настрій, та допоміг дітям відчути невеличку розрядку та полегшення.
Останній дзвоник пройшов «У стилі професій». Кожен демонстрував те, чого потребувала душа. Садочок, теж не полишали, там святкували більш традиційні свята. Сумно, що ювілей 50 років не вдалося відсвяткувати на належному рівні, але ми звикли, що життя вносить свої корективи.
Переглядаючи сторінку гімназії у соціальній мережі Facebook, можна зрозуміти, що відволікти дітей від тривожної буденності та нагадати дітям. що таке безтурботність у Тетяни Володимирівни та її команди успішно вдалося. Всі на деякий час відпочили від переживань та страху.

Наступним питанням, хотілося розрядити спілкування, позитивною ноткою.

🔰Що наповнює вас енергією впевненості та дає сил цілеспрямовано йти до нових звершень ?

 • Дякуючи моєму дружньому колективу, однодумцям, що надають мені життєвих сил та натхнення, я відчуваю підтримку та взаєморозуміння. Вони – моя турботлива родина. Допомагають не тільки працівники закладу, батьки теж активно підтримують ідеї, реалізація найсміливіших задумів полегшилася завдяки підтримці. Не можна полишати розпочату справу й відмовитися від радісних посмішок дітей.

🔰Чим є для вас школа?

 • Школа для мене друга родина, мій затишний дім, тому я проводжу тут більше часу аніж поза його межами. Приємно розуміти, що всі працівники завжди готові до нових, творчих викликів. Для нас неабияке задоволення – активно та весело провести час з дітьми. Ми намагаємося вдосконалюватися, розвиватися, та тримати високу планку освітньо-культурного осередку. Адже все має бути, як вдома; охайно, чисто та затишно, щоб батьки та діти перебували у комфортному середовищі. Головне пам’ятати, здаватися не можна, навіть якщо здається – глухий кут, а для мотивації потрібно зберігати здорову робочу атмосферу у колективі та бути цікавим для дітей, це для мене важливо. Сьогодні багато змін планує для нас Міністерство освіти, та попри все, ми сильні та завзяті, витримаємо напругу та продовжимо відновлювати, фарбувати, створювати затишок, пробуджуватися та активізуватися заради наших дітей. Життя швидкоплинне, тому ми знайдемо позитив де б він не ховався. Спільними зусиллями збудуємо щасливе сьогодення нашим дітям, – запевняє Тетяна Володимирівна, директор Ніжинської гімназії № 14.

Ніжинська гімназія 14 – це сім’я, що пам’ятає свої обов’язки, знає моральні правила , та дотримується своїх традиції.

Ніжинська міська рада

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *