• 25.04.2024 18:10

Протягом тижнів РФ здатна сформувати контингент для наступу на Чернігівщину – глава ОВА

Ср, 3 Січня в 2:28

Джерело: В’ячеслав Чаус у коментарі Суспільному

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус переконаний, що Росія здатна за кілька тижнів сформувати достатні військові сили для повторного наступу на Чернігівщину.

Чаус зауважив, що ворожі війська справді можуть мобілізовуватися за короткий період часу, натомість лише питання, чи будуть вони це робити.

Чи вони це зроблять, чи ні, залежить і від того, наскільки ми будемо працювати з точки зору нарощування фортифікацій. Вони все бачать: літають, де можуть, десь хтось їздить, ми ж цього не виключаємо. Вони розуміють ситуацію. Фортифікація 2023 року відносно фортифікації 2022 року – це зовсім інший рівень. Зараз ми й далі будемо підсилювати цей аспект. Чим більше ми це будемо робити, тим менша ймовірність повторного заходу ворога на територію Чернігівської області, – пояснив голова ОВА.

Водночас Чаус зазначив, що за 2023 рік на зведення військових, інженерних і фортифікаційних споруд передбачили 363 мільйони гривень з резервного фонду держбюджету. Тоді як використали понад 217 мільйонів гривень (59,9%).

Додамо, 1 січня командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв повідомив, що понад 500 000 протитанкових мін встановили наші оборонці на півночі країни.

Букви

Схожі записи

Воїн із Шостки, який проходив лікування на Чернігівщині, Віталій Шумей заговорив
Врятував 14 життів: Захисника з Чернігівщини нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ
Під храмом на Чернігівщині оселилися змії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *