• 27.06.2026 15:36

У підтримку екології і краси: Ніжинки об’єднались у мистецтві

Сб, 24 Липня в 11:13

17 липня відбулася сьома зустріч у рамках проекту «Жінка ХХІ століття». Цього разу ніжинки поринули у світ фарб, кольорів, натхнення, розпису екоторбинок. А допомагала їм у цьому Світлана Бутенко молодіжний працівник КЗ «Ніжинський міський молодіжний центр».

Учасниці обирали візерунки і відображали їх на полотні. Враженнями ділилися під час творчого процесу: малювання захоплює, зосереджує, витісняє всі думки, дає можливість відпочити від буденності, поліпшує настрій, заряджає позитивом. Кожна торбинка виявилася унікальною, розписаною старанно та із задоволенням. Такі гарні власноруч створені сувеніри залишаться на згадку кожній учасниці.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: cheline.com.ua

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *