• 24.06.2026 17:00

Під Радою мітингували на підтримку легалізації медичного канабісу — відео

Пн, 25 Січня в 12:52

Біля Верховної Ради близько 20 активістів вимагали від депутатів легалізувати застосування марихуани у медичних цілях.

Як передає кореспондент Укрінформу, мітингувальники тримали плакати з вимогою внести до парламенту законопроєкт №4553 щодо легалізації медичного канабісу.

Біля входу до будівлі парламентських комітетів учасники акції поклали символічний килимок болю, на якому написали номер законопроєкту та зауважили, що схвалення ініціативи дозволить «людям жити нормальним життям».

«Ми запитаємо у депутатів, чи стерпний цей біль», – зазначила одна з активістів і вчергове закликала депутатів підтримати легалізацію конопель для медичного використання.

Законопроєкт щодо легалізації медичного канабісу зареєстровано наприкінці грудня 2020 року. За даними сайту парламенту, ініціатива наразі опрацьовується у комітетах.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

«Наші посли залишаються в Києві»: у G7 відреагували на погрози Росії
Дарницька трагедія: діти, яких втратила Україна
Продавали ухилянтам “посвідчення” правоохоронців: у Києві СБУ затримала організатора “бізнесу”. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *