
Цією історією з нами поділилася Клименко Юля:
“Ніколи не пишу нічого, але тут така справа.. Треба! Хочу поділитися і подякувати. У районі міськлікарні виходила з машини і втратила гаманець, коли виявила – повернулася, але нічого не знайшла, повернулася по магазинах… Ніде, ще й телефон розрядився , включилася на підзарядку – 5 пропущених і ” Привіт Маша-розгубляша”)) І ще ,що найцікавіше,випадково або так мало бути, але в той час моя мама робила флюорографію, а чоловік прийшов туди ж з моїм гаманцем і корінцем від моєї флюшки, щоб знайти мої контакти))) Так що у гаманця не було шансу бути не знайденим))Дякую, Вам, за вашу добродушність, нехай повернеться з подякою Вам подвійно.”

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




