• 27.06.2026 21:32

Посеред білого дня в Чернігові помер чоловік

Чт, 28 Січня в 12:06

У Чернігові 27 січня близько 15-ї години на вулиці Дніпровська неподалік зупинки громадського транспорту помер 70-річний чоловік.

Цю інформацію Високому Валу підтвердила речниця Чернігівсього відділу поліції Наталія Слабеняк.

За її словами, чоловік помер ще до приїзду «швидкої».

«Ознак насильницької смерті та видимих тілесних ушкоджень поліцейські не виявили. Тіло направили на експертизу для встановлення причин», – сказала Слабеняк.

Фото ілюстративне.

Отримуйте актувальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Високий Вал

Схожі записи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – на Чернігівщині судитимуть злочинну групу
Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *