
У Ніжині, у Графському парку, вандали вкотре познущалися над пам’ятником Марку Бернесу: його обмалювали і написали нецензурні слова на гітарі. Судячи з усього, це справа рук підлітків.
Ніжинські комунальники досить швидко відреагували на допис у соцмережі про вандалізм. Вже зранку 11 лютого, працівники КП «ВУКГ» повернули пам’ятнику пристойний вигляд – про це повідомляє uezd.com.ua
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




