• 28.06.2026 07:03

Бегонія, цинерарія, віола – оселилися на ніжинських клумбах. Фото

Ср, 1 Червня в 1:05

А завтра – літо… Нехай воно буде мирним – це головне бажання всіх українців! Мирним, тихим і квітучим!

Саме зараз дівчата з КП “ВУКГ” своїми тендітними руками створюють на вулиці Гоголя справжню красу: висаджують квіти на клумбах, які радуватимуть нас до самісіньких холодів.

Повідомляє Нежатин.

Кілька днів тому тут висадили 100 лілій, і, поки їхні цибулинки ще напівдрімають в землі, їх доповнять різнокольорові вже квітучі.

Висаджуємо бегонію різних кольорів, цинерарію приморську, віолу“, – розповіла ландшафтний дизайнер Наталія Довгаль.

Усього клумби сьогодні прикрасять до 4 тисяч висаджених квіток.

Дякуємо вам за красу!

Нежатин

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *