
У Ніжині часто трапляються випадки, коли після ремонту пов’язаного з земельними роботами працівники залишають після себе “сюрпризи”.
Один із таких помітили жителі Ніжина на вулиці Б. Хмельницького.
Дану ситуацію висвітлили Тетяна Грицан у групі “Нове місто – Новий Ніжин”:
“Біля будинку 20 на вул. Б. Хмельницького велися ремонтні роботи по каналізаційних трубах. І ось, що вони залишили після виконаних робіт. Все це на дитячому майданчику”, – йдеться у повідомленні.





