• 24.06.2026 15:47

Вороги нарощують кількість техніки вогневого ураження біля кордонів Чернігівської та Сумської областей

Сб, 9 Липня в 13:41

Війська РФ нарощують кількість техніки вогневого ураження біля кордонів Чернігівської та Сумської області. Таким чином, окупанти можуть збільшити кількість обстрілів території України на цих напрямках найближчим часом. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Олексій Громов

Олексій Громов. ФОТО: Генштаб ЗСУ

«На Чернігівському, Конотопському та Сумському напрямах активність противника протягом тижня характеризувалася завданням авіаційних ударів, обстрілами позицій наших військ, у тому числі тих, які виконують завдання на кордоні. За наявною інформацією, противник здійснює нарощування своєї системи вогневого ураження», — говорить Громов.

За інформацією Генштабу, за останній тиждень росіяни перемістили на Сумський напрямок батарею 152-мм самохідних установок Гіацинт-Б та реактивну батарею БМ-21 «Град» у напрямку міста Шостка.

«Надалі очікується збільшення артилерійських обстрілів позицій наших військ та населених пунктів прикордонних районів, а також проведення демонстраційних дій вздовж державного кордону України», — додав Громов.

Джерело: Суспільне Чернігів

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – на Чернігівщині судитимуть злочинну групу
Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *