
Про перемогу Каріни Нагорної нам повідомляє Nmgo Pozitiv-Nezhin:
Наповнюємося гордістю за наших вихованок, які не зважаючи на сьогоднішній стан в якому є наша рідна Україна продовжують займатися спортом та виграють у змаганнях! Вітаємо ученицю школи «Позитивчик» Каріну Нагорну з перемогою у Відкритій першості ЛОГО обласного молодіжного спортивного клубу «Галичанка» з художньої гімнастики м. Львів!До нових перемог!!!


Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




